Ben jij op zoek naar een afwisselende job en weet je van aanpakken?Dan is een job als verkoper bij TOTAL misschien wel iets voor jou.Voor TOTAL Halle zijn we op zoek naar polyvalente verkoopmedewerkers. Je zal zowel in de shop als aan de kassa kunnen werken. Of je word afwisselend ingezet in de broodjeszaak van het station, waar je de klanten kan verder helpen. Je neemt verantwoordelijkheid over alle taken die in het station moeten gebeuren. Het gaat om e
Hou jij van klantencontact?Ben jij op zoek naar een nieuwe (deeltijdse) uitdaging? (Voltijds kan genegocieerd worden)Solliciteer dan snel op deze vacature!Wij zijn op zoek naar een verkoper voor een verswinkel in vlezenbeek.
Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging in de verkoop? Klaar om dat stapje verder te gaan? Heeft klantencontact en samenwerking met collega's geen geheimen voor jou en ben je klaar om jouw leiderschapskwaliteiten in te zetten? Dan hebben wij een geweldige kans voor jou! Wij zijn op zoek naar een enthousiaste winkelmanager voor onze vestiging in Sint-Pieters-Leeuw. Je hoeft zeker niet massa's ervaring te hebben. Jouw verantwoordelijkheden : Als winkelmana